Atsauksmes

Neesmu iepriekš redzējusi sava bērna acīs tādu degsmi un prieku kā dodoties uz šo nometni! No rīta gribas pagulēt, tomēr uz nometni doties gribas vēl vairāk! Esmu ļoti priecīga, ka uzzināju par šo nometni un par tām emocijām, ko bērns tajā guva. No sirds iesaku arī citiem.

Jurate
Beno (8 g.) mamma

„ Kā šodien gāja nometnē?“ „Tas patiešām ir lieliski!“ – tā mēs ar dēlu runājām visas nedēļas garumā. Esmu pateicīgai visai komandai par to manai enerģijas bumbai bija, kur izlikt savu enerģiju un, protams, par jaukajiem brīžiem nometnē. Atsevišķs paldies grupas vadītājai Viktorijai, kura dalīja prieku ar mums un pozitīvu attieksmi un smaidu apsprieda ar mums grūtības. Pavadītais laiks nometnē bija lielisks, jauks kolektīvs un, protams, uzlabotas peldēšanas prasmes.

Viktorija
Roko mamma

Vēlos pateikties Kauņas nometnes treneriem un grupu vadītājiem. Lieliski organizēta nometne ar jautrām aktivitātēm. Meitenes devās ar prieku un jau ar nepacietību gaida nākamā gada nometni.

Simona
Viltes (10) un Rusnes (8 gadi) mamma

Iesaku! Bērni apmierināti, peldēt iemācījās nedēļas laikā. Lieliski!

Rasa
Migles (9 gadi) un Vitas (7 gadi) mamma

Lieliska nometne, mans dēls ar nepacietību gaidīja katru nākamo dienu. Paldies vadītājiem un tiekamies nākamreiz!

Loreta
Jakuba (7 gadi) mamma

“Ļoti jauka trenere! Malacis! Viegli un saprotami visu skaidro, bērni labprāt visu dara, peldēšanas nodarbības notiek draudzīgā un jautrā atmosfērā.

Ludmila
Annas (9 gadi) mamma (Rīga)