Atsauksmes

Neesmu iepriekš redzējusi sava bērna acīs tādu degsmi un prieku kā dodoties uz šo nometni! No rīta gribas pagulēt, tomēr uz nometni doties gribas vēl vairāk! Esmu ļoti priecīga, ka uzzināju par šo nometni un par tām emocijām, ko bērns tajā guva. No sirds iesaku arī citiem.

Jūlija
Beno mamma (8 gadi)

„ Kā šodien gāja nometnē?“ „Tas patiešām ir lieliski!“ – tā mēs ar dēlu runājām visas nedēļas garumā. Esmu pateicīgai visai komandai par to manai enerģijas bumbai bija, kur izlikt savu enerģiju un, protams, par jaukajiem brīžiem nometnē. Atsevišķs paldies grupas vadītājai Viktorijai, kura dalīja prieku ar mums un pozitīvu attieksmi un smaidu apsprieda ar mums grūtības. Pavadītais laiks nometnē bija lielisks, jauks kolektīvs un, protams, uzlabotas peldēšanas prasmes.

Viktorija
Roko mamma (10 gadi)

Lieliska nometne, mans dēls ar nepacietību gaidīja katru nākamo dienu. Paldies vadītājiem un tiekamies nākamreiz!

Loreta
Jakuba (7 gadi) mamma

“Ļoti jauka trenere! Malacis! Viegli un saprotami visu skaidro, bērni labprāt visu dara, peldēšanas nodarbības notiek draudzīgā un jautrā atmosfērā. Pārdomāta nometnes programma.

Ludmila
Mamma Annai (9 gadi)

Mans dēls Matīss bija pilnīgs nepraša peldēšanā, bet tagad pēc nodarbībām baseinā Mežaparkā, viņš prot peldēt pat dažādos stilos un saņemties dzīvē un mācībās viņam palīdz apsolījums, ka baseins viņam būs garantēts līdz mācību gada beigām!

Inga
Matīsa mamma (9 gadi)

Mana meita teicami nostiprināja savu peldētprasmi trenera Aleksandra vadībā. Esam lielas šī baseina fanes un iesakām arī citiem - profesionālisma saliņa Mežaparka sirdī!

Zane
Ilzes mamma (10 gadi)

Liels paldies baseina personālam par iespēju iemācīt Reinim peldēt droši, pārliecināti un ar vislielāko prieku!

Sigita
Reiņa mamma (8 gadi)